Mixed C
No qualifiers found.
Direct Acceptance | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Seed | Name | Nationality | Club | Partner | Alternate | Replaced |
[1] | Rae Masters | ZA | Old Grey Squash (PE) | Jimmy Catt | No | - |
[1] | Jimmy Catt | ZA | Old Grey Squash (PE) | Rae Masters | No | - |
[2] | Jenee Moreton | ZA | Londt Park Squash Club | Ricky Schrieber | No | - |
[2] | Ricky Schrieber | GB | Londt Park Squash Club | Jenee Moreton | No | - |
[3] | Yvonne Van Zyl | ZA | Westview Squash Club | Eugene Paoli | No | - |
[3] | Eugene Paoli | ZA | Londt Park Squash Club | Yvonne Van Zyl | No | - |
[4] | Anna-Marie van Loggerenberg | ZA | Westview Squash Club | Hennie van Loggerenberg | No | - |
[4] | Hennie van Loggerenberg | GB | Westview Squash Club | Anna-Marie van Loggerenberg | No | - |
[5] | Thomas Samuel | ZA | Westview Squash Club | Margie Misplon | No | - |
[5] | Margie Misplon | ZA | Old Grey Squash (PE) | Thomas Samuel | No | - |
[6] | Penny Burgess | GB | Westview Squash Club | David Burgess | No | - |
[6] | David Burgess | ZA | Old Grey Squash (PE) | Penny Burgess | No | - |
Date / Time | Position ID | Location | Player 1 | Player 2 | Result |
---|---|---|---|---|---|
2023-10-04 6:15pm | Mixed C: X1 | WSC - Court 3 |
Jimmy Catt [1]
Rae Masters [1]
|
Ricky Schrieber [2]
Jenee Moreton [2]
|
9-15, 15-9, 10-15 |
2023-10-04 6:45pm | Mixed C: X2 | WSC - Court 3 |
Jimmy Catt [1]
Rae Masters [1]
|
Eugene Paoli [3]
Yvonne Van Zyl [3]
|
14-16, 8-15 |
2023-10-03 6:00pm | Mixed C: X3 | WSC - |
Jimmy Catt [1]
Rae Masters [1]
|
Hennie van Loggerenberg [4]
Anna-Marie van Loggerenberg [4]
|
13-15, 8-15 |
2023-10-03 5:30pm | Mixed C: X4 | WSC - |
Jimmy Catt [1]
Rae Masters [1]
|
Thomas Samuel [5]
Margie Misplon [5]
|
15-5, 15-11 |
2023-10-03 5:45pm | Mixed C: X5 | WSC - |
Jimmy Catt [1]
Rae Masters [1]
|
David Burgess [6]
Penny Burgess [6]
|
15-4, 15-7 |
2023-10-03 5:30pm | Mixed C: X6 | WSC - |
Ricky Schrieber [2]
Jenee Moreton [2]
|
Eugene Paoli [3]
Yvonne Van Zyl [3]
|
15-7, 15-13 |
2023-10-03 5:30pm | Mixed C: X7 | WSC - |
Ricky Schrieber [2]
Jenee Moreton [2]
|
Hennie van Loggerenberg [4]
Anna-Marie van Loggerenberg [4]
|
15-4, 17-15 |
2023-10-03 5:45pm | Mixed C: X8 | WSC - |
Ricky Schrieber [2]
Jenee Moreton [2]
|
Thomas Samuel [5]
Margie Misplon [5]
|
15-8, 15-12 |
2023-10-04 6:15pm | Mixed C: X9 | WSC - Court 1 |
Ricky Schrieber [2]
Jenee Moreton [2]
|
David Burgess [6]
Penny Burgess [6]
|
15-10, 15-5 |
2023-10-04 6:15pm | Mixed C: X10 | WSC - Court 4 |
Eugene Paoli [3]
Yvonne Van Zyl [3]
|
Hennie van Loggerenberg [4]
Anna-Marie van Loggerenberg [4]
|
3-15, 9-15 |
2023-10-03 6:00pm | Mixed C: X11 | WSC - |
Eugene Paoli [3]
Yvonne Van Zyl [3]
|
Thomas Samuel [5]
Margie Misplon [5]
|
7-15, 15-8, 15-13 |
2023-10-02 6:00pm | Mixed C: X12 | WSC - |
Eugene Paoli [3]
Yvonne Van Zyl [3]
|
David Burgess [6]
Penny Burgess [6]
|
9-15, 7-15 |
2023-10-04 6:15pm | Mixed C: X13 | WSC - Court 4 |
Hennie van Loggerenberg [4]
Anna-Marie van Loggerenberg [4]
|
Thomas Samuel [5]
Margie Misplon [5]
|
15-8, 15-8 |
2023-10-03 5:30pm | Mixed C: X14 | WSC - |
Hennie van Loggerenberg [4]
Anna-Marie van Loggerenberg [4]
|
David Burgess [6]
Penny Burgess [6]
|
15-11, 15-11 |
2023-10-04 7:15pm | Mixed C: X15 | WSC - Court 4 |
Thomas Samuel [5]
Margie Misplon [5]
|
David Burgess [6]
Penny Burgess [6]
|
12-15, 16-14, 15-11 |